Ateşli Latin Mariachi soruyor: ‘Sen olsaydın öper miydin?’

Türkiye'nin ilk agav ve limon aromalı birası Mariachi, sinema reklam filmi ve 'Ben Olsaydım Öperdim' viral uygulaması ile...

24.06.2009 - 15:29 | MediaCat

Türkiye’nin ilk agav ve limon aromalı birası Mariachi, sinema reklam filmi ve ‘Ben Olsaydım Öperdim’ viral uygulaması ile herkesi tutkulu ve ateşli Latin dünyasının içerisine çekiyor.

Eğlence dünyasının ve gece hayatının vazgeçilmez tadı Mariachi, özgür ve sürprizlerle dolu kapısını www.benolsaydimoperdim.com ile tutku arayanlara açıyor.

Sinema salonları ve internette gösterilen Mariachi’nin reklam filmi, izleyenleri www.benolsaydimoperdim.com internet sitesine davet ediyor. Sitede Mariachi’nin “Latin güzeli” olmak isteyenler ya da onu öpmek isteyen “şanslı beyler” resimlerini yükleyerek bu tutkulu dünyaya ışınlanıyor, filmin içerisinde üç boyutlu olarak yer alıyor.

Mariachi’nin Türkiye’de bir ilk olacak bu 3 boyutlu web tabanlı viral uygulaması ile hayat biraz daha renkleniyor. Bu eğlenceli dünyaya girmek için yapman gereken tek şey www.benolsaydimoperdim.com’a tıklayıp resmini yüklemek, daha sonra da Latin ateşiyle yanıp kül oluşunu arkadaşlarına göndererek herkese ilan etmek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.