AstraZeneca Türkiye’de üst düzey atama

AstraZeneca Türkiye'de insan kaynakları müdürü olarak görev yapacak isim belli oldu.

15.03.2023 - 16:09 | MediaCat

AstraZeneca Türkiye'de üst düzey atama

AstraZeneca Türkiye İnsan Kaynakları Müdürlüğüne Tuğçe Şarmen getirildi. Şarmen, yeni görevine 1 Mart itibarıyla başladı.

2010 yılında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Tuğçe Şarmen, yüksek lisansını 2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. 2012 – 2016 yılları arasında PwC’de sırasıyla insan kaynakları danışmanı ve kıdemli insan kaynakları danışmanı olarak görev yapan Şarmen, 2016 – 2017 yıllarında Sony’de ücretlendirme ve yan haklar uzmanı ve yine 2017 yılında AstraZeneca’da dönemsel olarak ücretlendirme ve yan haklar uzmanı olarak görev yaptı.

2017 – 2022 yılları arasında Philip Morris’te sırasıyla insan & kültür operasyonları yöneticisi ve insan & kültür operasyonları lideri görevlerini üstlenen Şarmen, AstraZeneca Türkiye’ye katılmadan önce 2022 yılından bu yana Philip Morris Ticari Fonksiyonlar İnsan & Kültür İş Ortağı olarak çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.