Artık her şey çok daha kolay

Dördüncü sınıfın yaşlıları Tim ve Charlie ile tanışın.

02.08.2017 - 17:31 | Gönül Hadımlı

Artık her şey çok daha kolay

Dünya her gün yeni bir ürünün lanse edilmesiyle çok büyük bir hızla gelişiyor. Bu hızlı gelişime anında adapte olabilen yeni nesil çocuklar ise büyükleri şaşırtmaya devam ediyor. “Bizim zamanımızda böyle bir şey yoktu”, “Bizim zamanımızda her şey daha farklıydı” sözleri gün geçtikçe kulaklara daha sık çalınıyor.

Eskiden yoğurt paketlerini ya da tenekelerini açmak bile kolay değildi.  Hepimizin sıklıkla şikâyet ettiği ambalajların başında geliyordu yoğurtlar. İşte, Amerika merkezli aromalı yoğurt markası Go-Gurt da yeni kolay açılan ambalajını tanıtmak için ilginç bir yol izliyor ve dördüncü sınıf yaşlılarıyla tüketicisini tanıştırıyor.

Erich & Kallman reklam ajansının markanın yeni açılan paketini tanıtmak için tasarladığı iki karakter, Tim ve Charlie. Tim ve Charlie’yi ilginç kılan nokta ise, ikisinin de dördüncü sınıfa giden yaşlı amcalar olması. “Her ebeveyn doğal olarak çocuklarının hayatlarını kendi çocukluk hatıralarıyla kıyaslıyor. Bu yüzden Tim ve Charlie’nin konuşmaları onlara çok tanıdık gelecek.” diyerek karakterlerini anlatıyor Erich & Kallman’ın Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Eric Kallman.

Dördüncü sınıfa giden Tim ve Charlie’yi yaşlı iki amca kılığında, kendinden bir sınıf küçük olanların davranışlarını eleştirirken izliyoruz.

KÜNYE

  • Reklamveren: General Mills / Go-Gurt
  • Reklam Ajansı: Erich & Kallman
  • Prodüksiyon Şirketi: Dummy Films
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.