Arena Bilgisayar’a yabancı ortak geliyor

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş, ortaklık paylarının satışı amacıyla münhasırlık sözleşmesi imzalandığını ve yetkilendirme yapıldığını bildirdi...

18.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş, ortaklık paylarının satışı amacıyla münhasırlık sözleşmesi imzalandığını ve yetkilendirme yapıldığını bildirdi.

Arena Bilgisayar’ın Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasında, şirketin, sahip olduğu ürün yelpazesi ile pazardaki finansal ve operasyonel konumuna katkı sağlayacağına inandığı yabancı bir stratejik yatırımcı ile ortaklık paylarının tamamı veya bir bölümünün ortak satışı veya sermaye artırımı yoluyla satışı amacıyla üç ay süreli münhasırlık ve gizlilik sözleşmesi imzaladığı kaydedildi.

Açıklamada, şirketin, bu süreçte gerekli danışmanlık desteğinin sağlanması amacıyla Pragma Finansal Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş’yi yetkilendirdiği duyuruldu.

İlerleyen süreçte ortaya çıkabilecek gelişmeler hakkında kamuoyunun bilgilendirileceği ifade edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.