Arda ve Volkan reklam yıldızı oldu

Nike’ın Euro 2008’de Türk Milli Takımı’nı desteklemek için Türkiye’de çektiği...

08.05.2008 - 13:45 | MediaCat

Nike’ın Euro 2008’de Türk Milli Takımı’nı desteklemek için Türkiye’de çektiği ve ‘Sıradaki Gelsin’ mesajı veren yeni reklam filmlerinde, Milli Takım oyuncuları Arda Turan ve Volkan Demirel kamera karşısına geçti.

Haziran ayında başlayacak olan Euro 2008’e katılacak Türk Milli Takımı’na destek vermek amacıyla Nike, yeni reklam filmleri çekti. Euro 2008 için Türkiye’de çekilen reklam filmlerinde Arda Turan ve Volan Demirel kamera karşısına geçti.

Başılığı “Sırada Avrupa Kupası var” olan filmlerden birinde Arda Turan ayağında hedefi 12’den vurmasını sağlayan Total 90 Laser II kramponlarla şut atarak top izleriyle duvara 2008 yazıyor. Başka bir filmde de vurduğu top Kız Kulesi üzerinden Avrupa’ya doğru hareket ediyor.

Volkan Demirel’in yer aldığı “Sırada yenilgiyi kabul etmemek var?” filminde de Volkan maç sırasında ne kadar agresif ve zor anlar yaşıyor olursa olsun buna katlanıyor, pes etmiyor ve bu mücadeleyi yaşamış olmanın gururuyla sahadan çıkıyor.

Euro 2008 için çekilen bir başka filmde ise Arda Turan ve Volkan Demirel’e Serkan Balcı eşlik ediyor. Ünlü futbolcular bu filmde “Sıradaki Gelsin” adlı futbol manifestosunu okuyor.

“Sıradaki Gelsin” Manifestosu:


Zayıf yanların neler? Hepsi birer üstünlüğün haline gelene kadar
Zayıf taraflarını geliştir. Eğer bir ayağına fazla güveniyorsan öbür
ayağınla çalış. Yeterince güçlü müsün? Yeterince erkek, yeterince büyük,
Yeterince kötü müsün? Yeterince tutkulu musun? Yoksa sadece kızgın mısın? Palavralardan kurtulmayı öğren. Orta sahanın beyni misin yoksa bir piyade mi? Savaş kahramanı mısın yoksa feda edilecek biri mi? Oyun senin etrafında mı dönüyor yoksa yanından mı geçip gidiyor? 90 dakika dayanabilir misin? Peki 120 dakika? Penaltıyı kullanabilir misin? Acaba hoca sana kullandırır mı? Gole çevirebilir misin? Altı pastan gol atabiliyor musun? On metreden? On beş metreden? Orta saha çizgisinden? Ensende bir defans oyuncusu varken? Antrenmana ilk sen mi geliyorsun? En son sen mi terk ediyorsun? Yeterince hızlı mısın? İlk adımı kafanda atarsın derler. Peki senin kafanda ne var? Futbolcu olmayı gerçekten istiyor musun?
Sıradaki gelsin.

Futbolda bir üst seviyeye çıkmak için yetenekli, kondisyon sahibi, zihinsel açıdan sağlıklı, duygularını kontrol altına alabilen, en iyi ürünleri kullanan ve biraz da şanslı bir futbolcu olmak gerekir. Çünkü zirveye çıkmak kolay değildir!

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.