Arçelik MindShare’e, Opet Universal McCann’e

Koç Grubu şirketlerinin hangi medya ajansları ile çalışacağı belli oldu.

12.01.2007 - 13:21 | MediaCat

Koç Grubu şirketlerinin hangi medya ajansları ile çalışacağı belli oldu.

Bilindiği gibi sektörde çok konuşulan Koç konkuru geçtiğimiz haftalarda sonuçlanmış ve grubun medya planlama işleri için bundan sonra MindShare ve Universal McCann ile çalışacağı açıklanmıştı.

Gruptan yapılan yeni bir açıklamada MindShare’in Arçelik, Yapı Kredi, Ford, Migros ve Tat da dahil olmak üzere gıda grubuna, Universall McCann’in ise Beko, FIAT, Opet, Aygaz, Alfa Romeo, Koç Hoding’in kurumsal çalışmalarının yanısıra grubun turizm grubuna hizmet vereceği ifade edildi.

Koç konkuru sürecinin sonucuna ve hangi markaların hangi ajanslara verileceğine Koç Grubunun medya satın alma işlerini yürüten Beko Ticaret bünyesinde oluşturulan ‘Medya Konseyi’ karar verdi.

Konsey’de Beko Ticaret’ten 2, marka temsilcileri olaraksa 9 kişi yer aldı. Konsey şu isimlerden oluşuyor: Hakan Gören (Beko Ticaret), Müjde Etkin (Beko Ticaret), Elif Güvenen (Arçelik-Beko), Ezel Akıntürk (Tofaş), Tülin Dinçelli Pir (Opet), Gonca Sofuoğlu (Ford Otosan), Kasia Özgen (Tat), Kenan Or (Migros), Murad Şahin (Arçelik), Aslı Yükselici (Otoyol), Beyza Tebbutt (Aygaz), Zeynep Arda Çolak (Yapı Kredi Bankası), Arzu Aslan (Koçtaş)…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.