Araştırmada Yenilikler Konferansı başlıyor

9 Mayıs 2018 tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus İstanbul'da gerçekleşecek konferansın bu yılki teması "esneklik".

04.05.2018 - 14:45 | MediaCat

Araştırmada Yenilikler Konferansı başlıyor

Araştırma sektörünün büyüyüp gelişmesi, yenilikleri yakalaması ve böylelikle tüm sektörlerin rekabet edebilir hale gelmesi amacıyla Ipsos Türkiye tarafından dokuz yıldır düzenlenen Araştırmada Yenilikler Konferansı bu yıl 9 Mayıs’ta Four Seasons Hotel Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek.

Sidar Gedik ile Araştırmada Yenilikler Konferansı'na dair2018 yılı teması “esneklik” olarak belirlenen konferansa başkanlık eden Ipsos Türkiye CEO’su Sidar Gedik, bu yılın teması ve içeriği hakkında şu açıklamada bulundu:

“Sanki ezelden beri varmış gibi algıladığımız pek çok kavramın hayatımızdaki geçmişi sadece üç beş yıldan ibaret. Yarının ne olacağını bilmemenin endişesi ancak yarını yaratanlardan biri olabilirsek ortadan kalkıyor. Yeni iş yapış biçimleri, yeni coğrafyalar, daha yüksek iş hacimleri için daha geniş alanlar gerekiyor. Bunun için ise tek yol esneyebilmek. Hem genleşirken esnemek, hem değişirken esnemek için denemeye, aramaya devam etmeliyiz. Araştırmada Yenilikler Konferansı başlangıcından beri bu arayışlarımıza ışık tutmayı amaçlıyor. Bu yılki temamız “esneklik”. Bu çerçevede; ekonomide, perakendede, reklamda, araştırmada ve de kişisel hayatımızda nasıl ve nereye kadar esnedik, esniyoruz, esnemeliyiz konularını uzman isimlerden dinleyecek ve tartışacağız.”

Araştırmada Yenilikler Konferansı başlıyor

Başak Şengül’ün moderatörlüğünde gerçekleşecek ve Francesc Miralles, İsmail Hakkı Polat, Prof. Dr. Emre Alkin, Alemşah Öztürk ve Cüneyt Başaran gibi isimleri konuşmacı olarak ağırlayacak Araştırmada Yenilikler Konferansı‘na katılım Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na yapıcak bağışla gerçekleştirilecek. Toplanan bağışlarla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Şırnak Cizre’de bulunan Öğrenim Biriminin faaliyete geçmesi sağlanacak.

Detaylı bilgi ve katılım için Araştırmada Yenilikler Konferansı’nın internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.