Araştırmada Yenilikler Konferansı 4 Mayıs’da

4 Mayıs'da Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek olan Araştırmada Yenilikler Konferansı'nda bu yıl araştırmada yeni teknolojilerin kullanımı inceleniyor.

15.03.2011 - 00:00 | MediaCat

4 Mayıs’da Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek olan  Araştırmada Yenilikler Konferansı’nda bu yıl araştırmada yeni teknolojilerin kullanımı inceleniyor.

Ipsos KMG tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen konferansda;

 • Mobil Teknoloji Araştırmada Nasıl Kullanılıyor?: ESOMAR ödüllü çalışma; Mobil
   
 • EtnografiNeuroscience’da Gelinen En Son Aşama: ARF’ın (Advertising Research Foundation) onayladığı Biyometrik Reklâm Ölçümü
   
 • “Social Intelligence Exchange”: Marka ve Birey arasındaki etkileşimli iletişim için özel Ipsos Çözümü uygulama örneğiyle
   
 • Web ortamında kalitatif araştırma süreci ve online grup tartışmaları: “Qualspace”
   
 • Ambalaj testlerinden alışveriş davranışlarına kadar farklı uygulamaları ile “Eye-Tracker” deneyimleri konu ediliyor.

Konferans katılımı Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’na yapılacak minimum 150.- TL’lik bağışla gerçekleştirilecek. Toplanan bağışlarla TEGV bünyesinde bulunan 3 etkinlik noktasının bilgisayar odalarının yenilenmesi hedefleniyor.

Konferans başkanı ve Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır konuyla ilgili olarak şunları iletti: “Her yıl yoğun ilgiyle gerçekleştirilen Araştırmada Yenilikler Konferansının bu yılki ağırlıklı konusu Araştırma’da yeni teknolojilerin kullanımı olacak.

Uluslararası konuşmacılar, araştırmada yeni teknolojilerin kullanımını örnekleriyle anlatacaklar. Mobil teknolojilerin araştırmada kullanımına bakış, Mobil Etnografi çalışmalarından global örnekler,  Neuroscience’ın araştırmada kullanılmasıyla ilgili yeni gelişmeler ve özellikle reklam araştırmaları alanındaki uygulamalar bu konferansta konuşulacak başlıklardan bazıları…”

Konferansla ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için konferans@ipsos.com’a email gönderebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.