Araştırma yaratıcılığı nasıl destekler?

Ipsos KMG tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Araştırmada Yenilikler Konferansı' araştırma sektörünün uluslararası uzmanlarını Four Seasons Bosphorus Otel’de bir araya getirdi...

25.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Ipsos KMG tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Araştırmada Yenilikler Konferansı’ araştırma sektörünün uluslararası uzmanlarını Four Seasons Bosphorus Otel’de bir araya getirdi.

Konferans başkanlığını Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır yaptı. Vural Çakır açılış konuşmasında dünya araştırma sektöründeki değişim dinamikleri ve bunların Türkiye’ye olası yansımalarını anlattı.

Araştırma sektörünün önemli bir alanı olan kurumsal itibar araştırması konusunda Ipsos KMG Amerika Toplumsal Araştırmalar Başkan Yardımcısı Trent Ross bir sunum yaptı. Araştırma sektörünün en çok tartışılan konularından biri olan reklam araştırmalarının yaratıcılığı engelleyip engellemediği de konferansta tartışıldı.

Konferansın ilk bölümü sona erdi. İkinci bölümüne şu sıralarda devam ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.