Araştıralım Projesi başladı

Araştırmacılar Derneği tarafından organize edilen 'Araştıralım Proje Yarışması' dün akşam düzenlenen bir kokteylle tanıtıldı.

14.10.2005 - 00:00 | MediaCat

Araştırmacılar Derneği tarafından organize edilen ‘Araştıralım Proje Yarışması’ dün akşam düzenlenen bir kokteylle tanıtıldı. Mesleği daha ileri götürmek ve topluma faydalı çalışmaları desteklemek amacıyla gerçekleştirilen projeye katılım tarihi 2 Aralık’a kadar.Kazanan proje ise 19 Aralık’ta açıklanacak.
Divan Oteli’nde gerçekleştirilen kokteylde bir konuşma yapan dernek başkanı Ali Danış, yarışmaya üniversite mezunu olan herkesin katılabileceğini söyledi. Kazanan projenin sahibine 5000 ABD Doları ödül verilecek yarışmanın jürisini ise Araştırmacılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri oluşturuyor. Danış, en büyük amaçlarının ticari kaynak projeleri desteklemek olduğunu dile getirdi: “Güncel verilerden oluşmasını beklediğimiz projeye sponsor olacağız. Sektörün ileriye gitmesi için üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.