Antep fıstığı ve Magnum çikolata bir arada

Çikolata sektöründe ikinci yılına giren Magnum, 9 Ekim 2008 tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı'nda...

14.10.2008 - 14:19 | MediaCat

Çikolata sektöründe ikinci yılına giren Magnum, 9 Ekim 2008 tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlediği basın toplantısında, Magnum Çikolata’nın 2009 yılı hedeflerini, yeni ve yenilenen çeşitlerini, reklam filmine ilişkin bilgileri açıkladı. Toplantıya, Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Algida Pazarlama Direktörü Şükrü Dinçer ve Magnum Marka Müdürü Leyal Eskin Yılmaz ev sahipliği yaptı.

Geçtiğimiz yıl çikolata pazarına Infinity, Praline ve Essence serilerindeki fındıklı, karamelli ve bitter çeşitleriyle giren Magnum, eşsiz çikolata portföyünü yepyeni lezzetlerle geliştirdi. 2009 yılında tutkunlarını yeni lezzetler ve sunumlarla selamlayan Magnum Çikolata, ilhamını Türk damak tadından alıyor.

Türkiye’nin gözdeleri buluştu: Antep fıstığı ve Magnum Çikolata bir arada

Magnum Çikolata, Infinity serisindeki fındıklı ve karamelli lezzetlerine bu kez, Türkiye’nin gözde lezzetlerinden Antep fıstığını ekleyerek ve Infinity Antep Fıstıklı’yı tutkunlarının beğenisine sunuyor. Bu çeşit, İtalya’daki çikolata fabrikasında Türkiye’deki tutkunları için özel olarak üretiliyor.

Yetişkinlere özel olarak üretilen Essence Sütlü Çikolata ve sınırlı sayıda üretilen tarçınlı Mayan Mystica da 2009’un diğer yeni ürünleri arasında. Magnum Çikolata portföyündeki diğer yenilikler ise; 2007 yılının en fazla tercih edilen lezzeti Magnum Essence Fındıklı’ya fındık parçaları eklenmesi ve Praline Fındıklı’nın dış kaplamasının sütlü çikolata yapılması oldu. Magnum Çikolata ayrıca özel günlerin hediyesi olarak, hediyelik paketlerde tutkunlarının beğenisine sunuldu. Hediyelik paketlerde 12 adet Magnum Praline Fındık ve 12 adet Magnum Praline Bitter bulunuyor.

Josh Holloway bu kez Magnum Çikolata reklamında

Basın toplantısında konuşan Magnum Marka Müdürü Leyal Eskin Yılmaz, Magnum dondurmanın ardından, Magnum Çikolata reklam filminde de ünlü yıldız Josh Holloway ile çalıştıklarını söyledi. “Asla Daha Azıyla Yetinmeyenlerin, %100’ü bulacakları bir reklam filmi hazırladık” diyen Yılmaz, “Josh Holloway’le çektiğimiz reklam serisinin üçüncü ve son filminde, Holloway’e, serinin ilk iki filminde de rol alan Ingrida Kraus eşlik etti. Filmde bu kez Josh tarihten dersini almış olarak karşımıza çıkıyor ve Ingrida’yı oyuna getiriyor.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.