Antalya markalaştırılacak

Brandassist, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde...

03.09.2007 - 11:12 | MediaCat

Brandassist, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığı anlaşma çerçevesinde, Antalya’nın markalaşma stratejisini hazırlayacak. Türkiye’de bir ilk olacak Antalya projesi, diğer iller için de örnek oluşturacak.

Türkiye’nin ilk ve tek şehir marka danışmanlık şirketi olan Brandassist, Antalya’nın markalaşma stratejisini hazırlayacak. Böylelikle Antalya, Türkiye’nin ilk stratejik marka planına sahip kenti olacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülük ettiği proje, Brandassist ile İsveç merkezli ortağı Interlace Invent tarafından yürütülecek. Interlace Invent çeşitli ülkelerde şehir marka danışmanlığı hizmeti veriyor.

Antalya’nın, diğer marka çalışmaları yürüten şehirlerden farklı olarak markalaşma stratejisine sahip ilk kent olacağına dikkat çeken Brandassist Genel Müdürü Muhterem İlgüner şunları söyledi:

“Akdeniz’in en önemli tarih, kültür ve turizm merkezlerinden biri olan Antalya, stratejik marka planını oluşturma kararıyla, markalaşma yolunda diğer illerimize örnek olacak, çok önemli bir adım attı. Bu proje, Antalya’nın refah ve itibarının artmasına da önemli katkıda bulunacaktır. Brandassist olarak, ortağımız Interlace Invent ile projenin heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’ye şehir marka danışmanlık hizmetlerini ilk olarak biz sunmaya başladık. Uzmanlığımız ve deneyimimizle şimdi, ülkemizin incisi Antalya’nın stratejik marka planının oluşturulması sürecinde varolmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.”

1 Eylül 2007 tarihinde araştırma çalışmalarıyla başlayacak olan projenin ilk adımı dört ay sürecek. Sonrasında uygulamalarla projeye devam edilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.