Ankara Üniversitesi’nde ‘İletişim Günleri’ başlıyor

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Uluslararası Araştırma ve Geliştirme Topluluğu(UARGE) "İletişim Günleri" kapsamında 16 Mart’ta Çiğdem Anad, Müjgan Halis ve Gaye Boralıoğlu’nu ağırlayacak...

15.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Uluslararası Araştırma ve Geliştirme Topluluğu(UARGE) "İletişim Günleri" kapsamında 16 Mart’ta Çiğdem Anad, Müjgan Halis ve Gaye Boralıoğlu’nu ağırlayacak.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Uluslararası Araştırma ve Geliştirme Topluluğu yürüttüğü yerel bir projelerden biri olan “iletişim Günleri” kapsamında bir hafta sürecek etkinlikler geleneksel hale getirilmeye çalışılıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikler "Mart Söyleşileri-Müzik ve Sinema İlişkisi", "Medya Sohbetleri-İletişim’de Kadın", "Panel: Türkiye’de televizyon haberciliği" ve "Mart Söyleşileri-İletişim dili olarak sinema" başlıklarında sınıflandırıldı. 15-19 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte 15 Mart’ta yapılacak “Müzik sinema ilişkisi” konulu söyleşiye Gökhan Kırdar, 18 Mart’ta seminer şeklindeki “Türkiye’de reklam” söyleşisine yönetmen Ozan Açıktan katılacak. 19 Mart’ta “İletişim dili olarak sinema” konulu söyleşiye Fatin Kanat, “Türkiye’de iletişim dili olarak karikatür” konulu söyleşi de ise Muhittin Köroğlu, Cihan Demirci, Metin Peker ve Yiğit Özgür yer alacak.
 
Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü İletişim Fakültesi Ahmet Taner Kışlalı Sanat Evi’nde gerçekleştirilecek İletişim Günleri, alanında uzman isimlerle genç iletişimcileri bir araya getirerek müzikten sinemaya, iletişimde kadından mizaha, radyoculuktan reklamcılığa iletişimin içinde olduğu her alanın tartışılmasına zemin hazırlıyor.

Kaynak: Anka

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.