American Express Bonus’la birleşti

Garanti Bankasından yapılan yazılı açıklamada, bankanın, Bonus Card ile

11.02.2008 - 09:26 | MediaCat

Garanti Bankasından yapılan yazılı açıklamada, bankanın, Bonus Card ile American Express’in sunduğu hizmetleri birleştirdiği bildirildi.

American Express logosuyla kullanıma sunulacak “Bonus Platinum Card”ın, diğer Bonus Card çeşitlerine oranla daha yüksek seviyede bonus kazandırırken, tüm dünyada geçerli American Express ayrıcalıklarından da yararlandıracağı kaydedildi.

Bonus Platinum’un, Türkiye’de Garanti Bankasının 250 binin üzerindeki üye iş yerinde, yurt dışında ise milyonlarca American Express üye iş yerinde bonus kazanma ve taksit fırsatı sunacağı; American Expressin anlaşmalı olduğu mağaza, otel ve restoranda özel ayrıcalıklar ve indirimler sağlayacağı açıklandı.

Mevcut Bonus Card kullanıcılarının, ikinci kart olarak Bonus Platinum almak isterlerse, yıllık kart ücretini “tek kart” için ödeyecekleri bildirildi.

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, konuya ilişkin değerlendirmesinde, American Express ile işbirliklerinde 1 yılı geride bıraktıklarını, bu süre içinde 3 bireysel, 2 ticari kredi kartını kullanıma sunduklarını aktardı.

Sezgin, “Verimli işbirliğimiz, kredi kartı konseptini değiştiren ve kısa sürede Türkiye’nin en beğenilen kart programı haline gelen Bonus’un, American Express ayrıcalıklarıyla birleştiği Bonus Platinum Card ile devam ediyor. Ülkemizin en yaygın üye iş yeri ağına sahip olan ve alışverişlerde bonus kazandırarak bedava alışveriş fırsatı sunan Bonus Card’a, American Express Card’ın özelliklerini eklemekten mutluyuz. Bonus Platinum, çok yakın zamanda ayrıcalıklı hizmet almak isteyen tüm tüketicilerin kartı olacak” dedi.

Kaynak: Ntvmsnbc

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.