Amazon’dan iPad’e salvo

Karşılaştırmalı reklam Kindle ve iPad Air'i çarpıştırıyor.

03.12.2013 - 09:17 | Haluk Kasarcı

Karşılaştırmalı reklam Kindle ve iPad Air'i çarpıştırıyor.

Tatil sezonunun bitişi öncesi son düzlüğe tekabül eden Noel ve yeni yıl öncesi markalar müşterilerinin dikkatini çekebilmek adına azami gayreti sarf ediyor. Ülkemizde kısa süre önce yapılan yasal düzenlemeyle mümkün hale gelen karşılaştırmalı reklamlar da bu konuda reklamverenlere eşsiz fırsatlar sunuyor. Bu durumun son örneği ise tablet pazarına Kindle Fire HDX 8.9 ile giren Amazon‘un, pazardaki en dominant oyuncu Apple‘ın tablet pazarındaki son ürünü iPad Air‘e karşı açtığı yaylım ateşi.

iPad Air’e ait bir reklam gibi başlayan film Apple tarafından sıklıkla göz alıcı olduğu ifade edilen Retina Display, hafiflik ve görece ucuz fiyat gibi kriterlerin hepsinde Kindle Fire’ın daha üstün olduğuna vurgu yapıyor. 30 saniyelik spot fiyat konusundaki dezavantajı ortaya çıkan iPad Air’in sessiz kalmayı tercih edip kadrajdan çıkarak yerini Kindle Fire’a bırakmasıyla sona eriyor.

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.