MediaCat

Haftanın viral reklamları

Unilever’in yeni virali AdAge’in üst sıralarında

Haftanın viral reklamları

AdAge’in hazırladığı en çok izlenen viraller tablosunda, geçtiğimiz haftalarda izlenme rekorları kıran Van Damme’lı Volvo Trucks, David Bowie’li Louis Vuitton ya da LeBron James’li NBA Noel formaları gibi virallerin yanı sıra epey umut vaat eden yeni işler de bulunuyor. Bunlar arasında öne çıkan kuşkusuz Unilever’in daha kaliteli ve anların tadının daha fazla çıkarılabildiği bir yaşam geliştirmeye çalışan yeni sürdürülebilirlik projesi Project Sunlight için gerçekleştirdiği viral.

Viral, bir belgesel tadında ilerlerken bebek bekleyen çiftlere içinde yaşadığımız dünyanın bugününden bazı izlekler sunuyor. Savaş, hastalık ve açlık görüntülerinin yer aldığı viralde Unilever’in öne çıkan sorusu şu: Why Bring a Child into this World? Ogilvy & Mather Londra ajansının yaratıcı ayağını üstlendiği viral, henüz geçtiğimiz hafta gösterilmeye başlanmış olmasına rağmen 11 milyonu aşkın izleyiciyle buluştu.

Unilever’in Dove için hazırladığı ve listeye geri dönen ‘Real Beauty Sketches’ viralinin de aralarında yer aldığı liderler aşağıdaki gibi sıralanıyor.

1. Live Test

[youtube]http://youtu.be/M7FIvfx5J10[/youtube]

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz. Kaynak:Advertising Age

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.