Altın Pusula iletişimin rotasını 17’nci kez belirledi

TÜHİD tarafından 17'ncisi düzenlenen Altın Pusula Halka İlişkiler Ödülleri'nin kazananları belli oldu.

11.05.2018 - 15:08 | MediaCat

Altın Pusula iletişimin rotasını 17'nci kez belirledi

İletişim sektöründe 46’ncı yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri, 10 Mayıs’ta Zorlu PSM Sky Lounge’da gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

TÜHİD-KAGİDER işbirliğiyle bu yıldan ilk kez verilen TÜHİD-KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nün sahibi Geleceğin Kadın Liderleri projesiyle Sanofi Türkiye olurken Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü “Vizyoner Türk İş kadını Olarak Dünya Çapında Başarılı Temsiliyeti” nedeniyle Türk Piyanist ve Müzik Bilimci Filiz Ali’ye, Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü ise “Bir Hayal Bir Oyun” projesiyle Zorlu Holding’e takdim edildi. TÜHİD – Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP işbirliğiyle bu yıl yedincisi verilen UNDP Özel Ödülü’nün sahibiyse Borusan Holding oldu.

Altın Pusula iletişimin rotasını 17'nci kez belirledi

17. Altın Pusula Ödülleri Seçici Kurulu

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nin 2018 kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.