Altın Örümcek’de final heyecanı

Jüri değerlendirmelerinde her kategoride en iyi 10 site belli oldu

06.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, 2010 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki başarılı projeler arasında, kategori bazında en yüksek puanı alan 10 web sitesi belli oldu. Jüri 08-30 Nisan tarihleri arasında yapacağı final değerlendirmeleri ile her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web sitelerini belirleyecek.

“Halkın Favorileri” de belli oluyor

Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halk oyuna da sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar yaptığı açıklamada Altın Örümcek Web Ödülleri değerlendirme süreci ile ilgili bilgi verdi. Avcılar, Altın Örümcek Web Ödülleri Jüri’sinin yaptıkları değerlendirmeler ile 35 kategoride finale kalan 10 web sitesinin belirlendiğini ifade etti. 08-30 Nisan tarihleri arasında jürinin her kategoride finale kalan 10 web sitesini inceleyerek gerçekleştireceği değerlendirme süreci sonunda, kategori bazında ilk 3 sitenin açıklanacağını ve her kategoriden sadece 1 adet sitenin Altın Örümcek Kategori Ödülünü almaya hak kazanacağını açıkladı. Tüm kategoriler arasında en yüksek puanı alan web sitenin de “En İyi Web Sitesi” ödülüne sahip olacağını belirtti.

Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak.

Yarışma finalistleri listesine http://altinorumcek.com/sonuclar/9-altin-orumcek/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.