Alman menşeli firmalar ve Alman kurumları tek portalda

Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK), 2010 yılı itibarıyla Türkiye’de faaliyet gösteren Alman menşeli firmaların ve Alman kurumların...

03.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Siemens A.Ş. ve Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK) işbirliğiyle, Alman menşeli firmaların ve Alman kurumların 2010 yılı itibarıyla gerçekleştirecekleri tüm etkinlikler tek bir portalda toplanıyor. Portalın ana sponsorluğunu iki yıl boyunca Siemens üstleniyor.

Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK), 2010 yılı itibarıyla Türkiye’de faaliyet gösteren Alman menşeli firmaların ve Alman kurumların iletişimini ve varlığını güçlendirmek amacıyla Fusion adıyla kurulan ortak platformda bu firma ve kurumlara ait tüm etkinliklerin iletişimini üstlendi.
Siemens’in iki yıl boyunca ana sponsor olarak destekleyeceği bu portalda, Türkiye’deki Alman menşeli şirketlerin ve Alman kurumların yürüttüğü tüm faaliyetler tek bir çatı altında toplanacak. Böylece bu girişime ait bir marka oluşturulması sağlanacak.

Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası’nın geniş veri tabanı sayesinde  web sitesinde güncellenen etkinlikler aylık bir e-bülten ile hem Almanya hem de Türkiye’deki ilgili paydaşlara gönderilecek. Proje ile, firmaların etkinliklerinin paydaşları tarafından daha yakından, daha detaylı ve ücretsiz olarak takip edilmesi amaçlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.