Alışverişçiyi satış noktasında yakalayın

7 Kasım'da Çırağan Kempinski'de düzenlenecek MediaCat Marketing Forum'un ıskalamadığı değerli başlıklardan bir diğeri...

04.11.2008 - 10:30 | MediaCat

Son zamanlarda perakende sektörünün en önemli başlıklarından biri olan ‘alışverişçiyi satış noktasında yakalamak’ (shopper engagement) 7 Kasım’da Çırağan Kempinski’de düzenlenecek MediaCat Marketing Forum’un ıskalamadığı değerli başlıklardan bir diğeri olacak.

Forum çerçevesinde konuyla ilgili bir söz alacak olan RMS Instore Ltd’nin kurucusu ve başkanı, ayrıca POPAI İngiltere-İrlanda Direktörü Guy Vaughan, ‘satış noktasında reklam’ ve ‘tüketiciyi satış noktasında yakalama’ konularını kapsayacak bir sunum gerçekleştirecek. Asda Walmart, Coca Cola, Unilever, BAT, Vodafone ve Shell gibi dünyaca ünlü markalara, mağaza içinde yeni ürün veya satış, pazarlama, tüketici içgörüsü ve P.O.P. teşhir çalışmaları konusunda hizmet veren Vaughan, bu alanda 30 yılı aşan tecrübesiyle bir instore uzmanı. POPAI çatısı altında ise İngiltere ve İrlanda bölgeleri için araştırma bölümünün başı olarak görev yapan Vaughan ayrıca POPAI’nin ‘Ölçülebilen mecra: P.O.P.’ başlıklı araştırma programının geliştirilmesinden sorumlu olan isim.

Vaughan, sunumunda en son alışverişçi trendleri, en yeni P.O.P. teknikleri ve alışverişçilere ulaşmanın yollarının yanı sıra POPAI’nin mağaza ortamında pazarlamayı ölçümlemek üzere yürütülen ve dünyada bir ilk olarak çığır açan MARI (Marketing at Retail Initiative) araştırmasından elde edilen sonuçları da katılımcılarla paylaşacak.

Daha detaylı bilgi için http://www.mci.com.tr/konferanslar/

MediaCat Online Site İçi Link

MediaCat Marketing Forum’da iki ‘punk’

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.