MediaCat

Algida’ya yeni pazarlama direktörü

Özgür Kölükfakı’nın Unilever Rusya, Ukrayna ve Belarus dondurma kategorisi başkan yardımcısı olmasının ardından bir atama daha yapıldı.

Algida’ya yeni pazarlama direktörü

Unilever İçecekler ve Yeni Projeler Pazarlama Direktörü Leyal Eskin Yılmaz, Algida pazarlama direktörü olarak atandı.

Özgür Kölükfakı’nın Unilever Rusya, Ukrayna ve Belarus dondurma kategorisi başkan yardımcısı olmasının ardından, Leyal Eskin Yılmaz Algida pazarlama direktörlüğüne atandı.

1979 yılında Ankara’da doğan Leyal Eskin Yılmaz, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2001 yılında mezun olarak aynı yıl içinde Unilever’de çalışmaya başladı. İki yıllık satış bölümü deneyiminden sonra, 2003 yılında Unilever dondurma kategorisi pazarlama departmanında göreve başladı. Carte d’Or markasının asistan ürün müdürlüğü ve pazar araştırma müdürlüğü görevlerinin ardından, 2005-2009 yılları arasında Max-Magnum-Magnum çikolata ürün müdürlüğü yaptı.

2009’da Unilever gıda kategorisine geçiş yaptıktan sonra, 1,5 yıl Lipton ürün müdürü olarak çalışan Leyal Eskin Yılmaz 2010 yılı Ekim ayında içecekler ve yeni projeler pazarlama direktörlüğüne atanmıştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.