Akbank exi26 CardRock 5 Yaşında

Rock’n Coke Festivali’nin resmi para birimi exi26 CardRock beşinci yılını kutluyor. Dünya festivallerine örnek gösterilen e-cüzdan uygulaması exi26 CardRock, festival katılımcılarına tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.

27.08.2007 - 15:23 | MediaCat

Rock’n Coke Festivali’nin resmi para birimi exi26 CardRock beşinci yılını kutluyor. Dünya festivallerine örnek gösterilen e-cüzdan uygulaması exi26 CardRock, festival katılımcılarına tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor.

exi26 CardRock’ın beşinci yılına ilişkin bir değerlendirme yapan Akbank Bireysel Bankacılık Bölüm Başkanı Cem Muratoğlu CardRock’ın geldiği noktadan memnuniyet duyduklarını belirterek CardRock’ı Akbank’ın yenilikçilik felsefesiyle bütünleşen bir ürün şeklinde niteledi:
“exi26 CardRock festival katılımcılarının hayatlarını kolaylaştırmak için talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda kendini sürekli yeniliyor. Festivalin ilk yılında yalnızca festival alanından alınabilinen CardRock, bugün hem şubelerden, hem de festival alanından mobil exi26 Card Rock ekiplerinden temin edilebilir hale geldi. ”

Kayıp Çalıntı Riski Yok

exi26 CardRock uygulamasının dünya festivallerine öncülük ettiğini belirten Muratoğlu CardRock’ın son derece güvenli bir finanssal çözüm olduğunda değindi:

“CardRock’ta kayıp ya da çalıntı riski yok. Festival alanında 1 nolu CardRock Kasasına başvurulduğunda, kayıp kartın içindeki bakiye yeni karta yükleniyor. Böylece kimse mağdur olmuyor.”

Geçen yıl düzenlenen Rock’n Coke Festivalinde CardRock’la toplam 1 milyon 263 bin YTLlik harcama yapıldı. 2006’da 20 bin 300 yeni Akbank exi26 CardRock sisteme dahil olurken bin 800 kişi de 2005 yılındaki CardRock’larını yükleyerek kullanmayı tercih etti. Toplamda 22 bin 100 adet CardRock sistemde işlem gördü.

Festivalin En Büyük Ekibi

Akbank’ın exi26 CardRock uygulamalarını yürüten personeli festivalin en büyük ekibi olma özelliğine sahip. 400 kişilik ekip festival dahilinde tüm işlemlerin doğru ve eksiksiz yapılması için Rock’n Coke kasabasında geceli gündüzlü çalışıyor. Festivalde görev alan ekip ağırlıklı olarak Akbank şubelerinde görev alan personelden oluşuyor. Personel festival öncesi Akbank Genel Yönetimi’nin yer aldığı Sabancı Center’da yoğun eğitimlerden geçiriliyor.

exi26 CardRock’a sahip olmak çok kolay

Akbank exi26 1-2 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Rock’n Coke Festivali’nde 3 ATM, Gezici Şube ve 5 dolum noktası ile festival katılımcılarının hizmetinde olacak. exi26 CardRock’lar her yıl dolduğu gibi bu yıl da festival öncesinde 50 ve 100 YTL yüklenmiş olarak Akbank’ın İstanbul’daki Akmerkez, Bahariye, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Bostancı Dörtyol, Büyükçekmece, Capitol, Carrefoursa-Kozyatağı, Cevahir, Göztepe, Kuyubaşı, 4. Levent Çarşı, Profilo, Rumeli Cad., Suadiye ve Şakınbakkal şubelerinden alabilecek.

Akbank şubelerinden alınacak CardRock’lar festival alanında direk olarak kullanılabilecek ve alandaki dolum noktalarından tekrar yüklenebilecek. Festival öncesi Akbank şubelerinden CardRock’ını alamayanlar festival alanındaki mobil satış ekiplerinden veya 5 dolum noktasından CardRock’larını alabilecekler. Festivalin ardından CardRock’larda kalan bakiyelerin iadesi 6-28 Eylül 2007 tarihleri arasında tüm Akbank şubelerinden yapılabilecek. 28 Eylül’e kadar iadesi alınmayan bakiyeler Hayata Artı Gençlik Fonu’na bağışlanacak.

Bilgi için:
Medyaevi İletişim
Dicle Kutlay – Mehin Öner
0212 351 91 81, 118-113

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.