AirTies bayilerini tek çatı altında topluyor

Geliştirdiği yaratıcı teknoloji ve ürünlerle sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok...

03.07.2008 - 15:00 | MediaCat

Geliştirdiği yaratıcı teknoloji ve ürünlerle sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok ülkesinde kullanıcıların beğenisini kazanan AirTies; son kullanıcının istek ve ihtiyaçlarını kusursuz olarak karşılamak için 1.400 bayinin her an bilgi ve dokümantasyona ulaşacağı bir bayi portalı açtı.

Dünyanın en hızlı gelişen teknolojilerinden biri olan kablosuz İnternet teknolojilerinin etkin bir biçimde kullanılmasını hedefleyen AirTies, Türkiye’nin dört bir köşesine yayılmış bayi ağı için ‘AirTies Bayi Portalı’nı kurdu. AirTies, kısa bir süre önce kurduğu portalda Türkiye genelindeki bayi sayısını 1.400’e çıkardı.

Yeni projelerini bayilerine anında aktarmayı, teknik destek sunmayı ve ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeyi hedefleyen “AirTies Bayi Portalı”ndan yararlanmak için AirTies satış noktası olmak ve İnternet üzerinden kayıt olmak yeterli. Portalın etkin tanıtımı için ilk etapta Konya, Gaziantep, Adana, Antalya ve Ankara’da bir dizi eğitim gerçekleştiren AirTies satış ekibi, ilerleyen günlerde Türkiye’nin dört bir yanında bu eğitimi sürdürecek.

“Bayi Portalı”nın en önemli özelliklerinin başında bayilerin projelerle ilgili teknik bilgileri portal üzerinden AirTies’a iletmesi geliyor. AirTies uzman ekipleri Türkiye sathında gelebilecek birbirinden farklı yardım taleplerine cevap vererek bayilerin daha etkin satış yapmasına yardımcı oluyor, örneğin; 4. km’lik alan üzerine kurulu bir fabrikada kablosuz ağ kaç tane dış ortam tekrarlayıcılarla kurulabileceği bilgisi portal üzerinden kısa zamanda öğrenilebiliyor. Bunun yanı sıra, bayiler portala kayıt olurken daha önce gerçekleştirdikleri projelerini belirtebiliyor, bu sayede uzmanlık alanlarına göre merkezden aktarılacak yeni projeleri uygulayarak, hem kendilerini geliştirme fırsatı hem de iş hacimlerini artırabilme fırsatını yakalayabiliyorlar.

Bayiler portal üzerinde bulunan eğitim videoları sayesinde ürünler hakkında güncel bilgiye ulaşabilecek, arzu ettikleri konuda eğitim alabilecekler. Uzmanlar tarafından koordine edilen “AirTies Bayi Portalı” üzerinden her türlü malzeme talebi, yeni teknolojilerden haberdar olabilme, fiyat bilgisi, stok durumu, ürün resimleri ve kampanyalar gibi güncel bilgilere de ulaşma imkânı bulunuyor.

Bayi Portalı projeleri ile ilgili AirTies Distribütör ve İş Ortağı Satış Müdürü Evrim Önk, “AirTies olarak kanalda en büyük hedefimiz; proje geliştiren bayi sayımızı artırmak. Bayilerimiz tarafından portal üzerinden projeler ile ilgili sorular bize ulaştığında, bu tür projelerin desteklenmesi ve koordine edilmesi için çalışan ekibimiz ile, bayilerimize destek oluyoruz. Bütün bu çalışmalarımız bayi kanalına verdiğimiz önemi göstermekte. Bayilerimiz için hayata geçirdiğimiz portalı, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.