Ahter Kutadgu kendi şirketiyle yola devam ediyor

Ahter Kutadgu, kişi ve kuruluşlara itibar yönetimi, iletişim, pazarlama, sosyal sorumluluk, paydaş yönetimi ve iç iletişim konularında danışmanlık

12.09.2007 - 17:14 | MediaCat

Ahter Kutadgu kurduğu Kutadgu Danışmanlık ile kişi ve kuruluşlara itibar yönetimi, iletişim, pazarlama, sosyal sorumluluk, paydaş yönetimi ve iç iletişim konularında danışmanlık hizmetleri sunacak.

Kutadgu, 1990 yılından itibaren Ditaş, Mobil ve Unilever’de hukuk yöneticiliği yapmış, 1999 – 2002 arasında Unilever’de yönetim kurulu üyesi ve kurumsal ilişkiler direktörlünü yürütmüştü. 2002 – 2005 arasında Nestle’de yönetim komitesi üyesi ve kurumsal ilişkiler direktörü; 2005 – Mayıs 2006 arasında H.Ö.Sabancı Holding kurumsal iletişim direktörü olarak görev yapan ve son olarak da Mayıs 2006-Eylül 2007 arasında Türk Telekom kurumsal ilişkiler başkanı olarak görev yapan Ahter Kutadgu, kendi şirketi Kutadgu İletişim Danışmanlık ve Ticaret Ltd Şti’ni kurdu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.