AHE 3 eserle Shoe Art sergisinde

Anadolu Hayat Emeklilik, 01 Eylül–30 Ekim 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek Shoe Art İstanbul'08...

04.08.2008 - 12:47 | MediaCat

Anadolu Hayat Emeklilik, 01 Eylül–30 Ekim 2008 tarihleri arasında gerçekleşecek Shoe Art İstanbul’08 açık hava sergisinde yer alacak üç dev kadın ayakkabısını ünlü karikatürist ve grafik sanatçısı Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun kadınlara dair çizgilerinden oluşan renkli çizimleri ile giydirecek.

Her projesinde kadınlara verdiği değeri yansıtan Anadolu Hayat Emeklilik, Shoe Art İstanbul’08 açık hava sergisinde üç dev kadın ayakkabısı ile yerini alıyor. Türkiye’nin önde gelen markalarının sahipleneceği projede Anadolu Hayat Emeklilik, uluslar arası alanda ödüllere sahip Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun çizimleri ile giydirilecek dev ayakkabılarını İstinye Park’ta, Abdi İpekçi Caddesi’nde ve Kanyon Alışveriş Merkezi girişinde sergileyecek. The New Yorker dergisinin kapağında üç kez ve Forbes dergisinin kapağında da bir kez çalışmaları yayınlanan Ekşioğlu’nun bu proje için özel olarak gerçekleştirdiği çalışmalar, Anadolu Hayat Emeklilik’in sanata ve kadına verdiği değeri en renkli şekilde İstanbullulara sunacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.