Advantage Rouge, Oscard’ı kucakladı

Görünümü, özellikleri ve kokusuyla kadınlar için özel olarak tasarlanan Advantage Rouge "kredi kartının Oscarları"...

09.01.2009 - 13:59 | MediaCat

Görünümü, özellikleri ve kokusuyla kadınlar için özel olarak tasarlanan Advantage Rouge “kredi kartının Oscarları” olarak nitelendirilen Oscards ödüllerinde “Tasarım ve Format” dalında birinciliğe layık görüldü.

Publinews tarafından her yıl Fransa’da gerçekleştirilen uluslararası organizasyonda Advantage Rouge, yarışmada ödüle layık görülen tek Türk markası oldu.

Yaratıcı tasarımı ve farklı hizmet avantajları ile hayata geçirildiği ilk günden itibaren adından söz ettiren Advantage Rouge ve Advantage Black’in başarısı Türkiye sınırlarını aştı. Başarılı kredi kartı çalışmalarına ödül verilen Oscards yarışmasında, Advantage Rouge, Avrupa Bölgesinde “Tasarım ve Format” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Finans piyasasında “kredi kartlarının Oscarları” olarak nitelendirilen prestijli yarışmada ödüle layık görülen tek Türk markası olan Advantage Rouge, böylece başarısını global arenada da taçlandırmış oldu.

Bağımsız kuruluş Publinews tarafından her yıl düzenlenen Oscards’da bu sene 500 firma, “Sadakat Programları”, “Hizmet”, “Tasarım ve Format”, “Ön-Ödeme” ve “Teknoloji ” üzere 5 ayrı kategoride liderlik için yarıştı. Finale kalan 54 kuruluş, daha sonra aralarında Mastercard ve Visa yöneticilerinin de bulunduğu bir jüri tarafından değerlendirildi ve 17 Aralık 2008’de düzenlenen ödül töreninde birinciler duyuruldu. Törende, “Tasarım ve Format” alanında birinciliğe layık görülen Advantage Rouge’un seçilmesinde yenilikçi tasarımının etkili olduğu ifade edildi.

Türkiye’nin ilk parfümlü kredi kartları olan Advantage Rouge ve Advantage Black’in bir kredi kartının tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra; kadın ve erkeklerin ilgi alanlarına göre farklı hizmetler ve indirim avantajları sunması yetkililer tarafından “başarılı, farklı ve özgün” olarak nitelendirildi.

Advantage Rouge ve Advantage Black ile kredi kartı pazarında önemli bir fark yaratıp bunun yanında Türkiye adına da önemli bir başarı kazandıklarını belirten HSBC Bireysel Pazarlama Grup Başkanı Mehmet Sindel “Rouge ve Black; görünümü, özellikleri ve kokularıyla rekabetteki diğer ürünlerden ayrışacak şekilde tasarlanmıştır. Daha birinci yılının tamamlamadan bu kartlara gösterilen ilgi ve yakaladığımız başarı bizi yüreklendirmektedir” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.