adinteractive’e 2 uluslararası reklamcılık ödülü

Yeni nesil pazarlama ve iletişim ajansı adinteractive

08.04.2008 - 10:07 | MediaCat

Yeni nesil pazarlama ve iletişim ajansı adinteractive, ‘Lipton Harikalar Diyarı’ interaktif kampanyası ve ‘Becel Türkiye’ web sitesi projeleriyle her yıl düzenlenen Internet Advertising Competition ödüllerinden Best Beverage Integrated Ad Campaign ve Outstanding Microsite/Landing Page’i kazandı.

Dünyanın ilk ve en prestijli Internet yarışması olan ve The Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen Internet Advertising Competition (IAC)’a katılan adinteractive, Becel Türkiye için hazırladığı internet sitesiyle ‘Outstanding Microsite/Landing Page’ ve Lipton Harikalar diyarı interaktif kampanyasıyla da ‘Best Beverage Integrated Ad Campaign’ dallarında ödüle layık görüldü.

Bu yarışmada adinteractive dünyanın en büyük uluslararası interaktif ajanslarıyla yarışan ve ödül alma başarısı gösteren tek Türk interaktif pazarlama ajansı oldu. Yaratıcılık ve tüketicinin isteklerini doğru yoldan karşılamayı kriter olarak belirleyen Best Beverage Integrated Ad Campaign dalında ödüle layık görülen ve adinteractive’in yarattığı Lipton Harikalar Diyarı interaktif kampanyası, 2007 yılında Lipton’un yeni ürünlerini eğlenceli ve renkli bir platform üzerinden tüketiciyle tanıştırmayı başarıyla sağladı.

Onbinlerce kişinin tıklayarak katıldığı Lipton Harikalar Diyarı’nda, sevimli bir tavşanın öncülüğünde oynanan küçük oyunlarla, Lipton çaylarının içerik ve faydalarının kapsamlı olarak iletişimi yapıldığı gibi, yüzlerce kişi de çok değerli ödüller kazanma imkanı buldu.


Becel Türkiye için hazırlanan ve Kalbinizi Sevin başlığı altında kalp sağlığı hakkında bilgiler veren, kalp yaşını ölçen interaktif bölümlerin yer aldığı farklı bir tasarım bakışaçısıyla hazırlanan dinamik ve bilgilendirici web sitesi ise adinteractive’e Outstanding Microsite/Landing Page ödülünü getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.