Address İletişim büyümeye devam ediyor

Address İletişim Danışmanlık, 3. yılını tamamladı. İletişim sektöründe hızla büyüyen müşteri

11.09.2007 - 09:46 | MediaCat

Ürün ve marka odaklı iletişimde uzman kuruluş Address İletişim Danışmanlık, 3. yılını tamamladı.

İletişim sektöründe hızla büyüyen müşteri portföyü ve başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Address İletişim Danışmanlık, sektörün başarılı grafiğini de göz önünde bulundurarak 2008 yılından da umutlu.

Tüm dünyada doktorların 1 numaralı tercihi besin takviyesi markası Douglas Laboratories ve Defne Yazılım Sistemleri’nden sonra, 80. yaşını kutlayan kiremit üreticisi Kılıçoğlu Kiremit’i de portföyüne ekleyen Address’in müşterileri arasında, Marshall Boya, FlorMar, Emay-İpek Ortak Girişimi, Kentplus Ataşehir Konutları, KentPlus MimarSinan Konutları, KentPlus Kartal Konutları, Songphonic Records/U.K., Dyson, Journey, IMI Yönetim ve Organizasyon ile Interpromedya yeralıyor.

Address, kurumsal iletişim’in yanısıra Bütünleşik Ürün ve Marka Odaklı İletişim başlığı altında; Medya İletişimi Yönetimi, Konu Yönetimi, Kriz iletişimi, Sponsorluk Yönetimi, Toplumsal Sorumluluk Yönetimi, Bayilerle ve Aracılarla ilişkiler, Satış Promosyonu, Satış Noktası iletişimi, Sanal iletişim ve Mobil Pazarlama ile Çizgi Altı Ürün Reklam malzemeleri konularında danışmanlık ve uygulama hizmeti veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.