HP ve MTV küresel tasarım yarışması için kol kola

HP ve MTV, “Take Action Make Art” başlıklı küresel bir tasarım yarışması organize ederek, dünya çapındaki gençleri özel bir HP notebook

11.09.2007 - 09:04 | MediaCat

HP ve MTV, “Take Action Make Art” başlıklı küresel bir tasarım yarışması organize ederek, dünya çapındaki gençleri özel bir HP notebook PC için grafikler tasarlamak üzere mücadeleye çağırıyor.

Yarışma MTV’nin küresel yayın ağında gerçekleşecek canlı yayın ve internet aktiviteleriyle, izleyicileri MTV ve HP’nin internet sitelerine yönlendirerek hayata geçirilecek. Yarışmada katılımcılar, moda, müzik, çevre ya da barış gibi tutku duydukları çeşitli konularla ilgili fikirler ileri sürmeye teşvik edilecekler.

Kazanan, Olimpiyatlarda snowboarding altın madalya sahibi ve HP’nin “Computer is Personal Again” adlı pazarlama kampanyasında yer alan “achiever”lardan biri olan Shaun White, HP tasarımcıları, MTV yaratıcı ekibinin üyeleri ve Goodby, Silverstein&Partners reklam ajansının da yer aldığı bir jüri tarafından seçilecek. Kazanan fikir, HP Pavilion notebook PC’nin özel bir tasarımında kullanılacak ve kazanan kişi Kasım’da Münih’te gerçekleşecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ne davet edilecek. Yarışma, MTV ve HP tarafından yaratılan, öğrencilerin potansiyel partnerlerini hard drive’larının içeriklerine göre seçtikleri “Meet or delete” adlı televizyon şovunun ikinci sezonunun duyurulmasının ardından başlayacak.

HP pazarlama iletişimleri başkan yardımcısı David Rome konuyla ilgili, “Biz gençliği ilginç tasarımlardan daha fazlasını üretmeleri için mücadeleye çağırıyoruz. Gençlerden bize onlar için kişisel olanı göstermelerini ve bu düşünceleri tasarımın kendisine katmalarını istiyoruz” diye konuştu. Europe of Viacom Brand Solutions International’in başkan yardımcısı Melisa Quinoy ise, “Bu girişim bizim HP ile küresel ortaklığımızı genişletmektedir ve şu anda dünya çapında birinci sırada olan “Meet or delete” programının başarısının altını çizmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.