MediaCat

Açıkhava Kampüsü projesi tamamlandı

Ströer Kentvizyon’un Kadir Has Üniversitesi ile birlikte yürüttüğü “Açıkhava Kampüsü=Ströer Kentvizyon” projesi tamamlandı…

Açıkhava Kampüsü projesi tamamlandı

Ströer Kentvizyon’un Kadir Has Üniversitesi ile birlikte yürüttüğü “Açıkhava Kampüsü=Ströer Kentvizyon” projesi tamamlandı. Projenin ilk adımları, Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde okuyan öğrencilere açıkhava medya sektörü ve kariyer imkanları ile ilgili bilgilerin aktarıldığı iki farklı seminer ile atıldı. Bu seminerlerde verilen bilgiler ışığında 3. sınıflar için “dönem sonu projesi” ve 4. sınıflar için “Bitirme projesi” hazırlanması istendi. Açıkhava temalı projelerini tamamlayan öğrenciler 13 Mayıs 2010 tarihinde projelerini Ströer Kentvizyon’dan Şenol Yüksel, Ayhan Tezcan, Pınar Mutlu, Zeynep Tandoğan ve Tolga Alişoğlu’ndan oluşan jüri ekibine sundu. Jürinin değerlendirmesi sonucunda Elifcan Kuzgunkaya-Esra Özlük ve Ezgi Sönmez-Onur Berç Aydın-Lara Gabay’dan oluşan ekipler birinciliği paylaştı. Birinci olan projeyi hazırlayan ekip üyeleri, Ströer Kentvizyon genel merkezinde staj yapma hakkına sahip oldu. Ströer Kentvizyon Türkiye’nin açıkhava şirketi olma sorumluluğu ile açıkhava sektörünü geliştirme ve katkıda bulunma bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.