Açıkhava jürisi şekilleniyor

Reklam endüstrisinde açıkhava mecrasının önemini vurgulamak ve açıkhava mecrasının gelişmesine

20.03.2007 - 18:44 | MediaCat

Reklam endüstrisinde açıkhava mecrasının önemini vurgulamak ve açıkhava mecrasının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla MediaCat tarafından düzenlenecek olan Açıkhava Ödülleri’nin jürisi yavaş yavaş şekilleniyor.

Açıkhava Ödüllerinde, 20 Mart 2007 tarihi itibariyle bir yeni jüri üyesi daha belli oldu. Y&R Kreatif Direktörü Memed Erdener.

Açıkhava jürisinde yer alması kesinleşen isimler şunlar: Mediacom Genel Müdür Yardımcısı Bülent Yar, Ogilvy&Mather Yaratıcı Yönetmeni Tibet Sanlıman, Mindshare Grup Direktörü Hikmet Karadeli, Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, Pars McCann Erickson Yaratıcı Yönetmeni Uğur Çakır, AllMedia Genel Müdürü Aylan Özusta, Alametifarika Ajans Başkanı Uğurcan Ataoğlu, Turkcell Pazarlama İletişim Bölüm Başkanı Nazlı Nalbantoğlu, Hyundai Genel Müdürü Kurthan Tarakçıoğlu ve Y&R Yaratıcı Yönetmeni Memed Erdener…

Son başvuru tarihi 7 Mayıs 2007 olan yarışmaya, 1 Ocak – 31 Aralık 2006 tarihleri arasında ilk defa yayınlanmış ve uygulanmış işler http://www.mediacatonline.com/acikhava adresinden online başvuru ile katılabilecek.