6 milyonuncu Turkcell 3G abonesi ödüllendirildi

3G’nin Türkiye’deki 1. yılını tamamlamasına saatler kala Turkcell 3G abonelerinin sayısı 6 milyona ulaştı...

28.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, mobil hayatın çıtasını yükseltmeye devam ediyor. 3G’nin Türkiye’deki 1. yılını tamamlamasına saatler kala Turkcell 3G abonelerinin sayısı 6 milyona ulaştı. Geçtiğimiz yıl 30 Temmuz’da, 422 milyon Euro’luk A tipi lisans bedelini ödeyerek 3G ayrıcalığını Türkiye’ye yaşatmaya başlayan Turkcell, 6 milyonuncu abonesi ile yeni bir rekora imza attı. Turkcell, “en hızlı 3G” ve “en geniş 3G kapsama oranı”nın yanı sıra, 3G hizmeti sunmaya başladığı günden bu yana “en çok tercih edilen 3G operatörü” olma ünvanını da elinde bulunduruyor.

Turkcell’in 6 milyonuncu 3G abonesi, Turkcell 3G hizmetinden faydalanmaya karar vererek abonelik işlemi için 3G yazıp 2222’ye mesaj atan, 19 yaşındaki Ayşe Tekinbaş oldu. TL yüklemek için geldiği Turkcell İletişim Merkezi’nde, kendisini bekleyen sürprizle karşılaşan Tekinbaş, “TL yüklemek için Turkcell’e girdim ve 3G’li olmaya karar verdim. 6 milyonuncu 3G abonesi olduğumu o sırada öğrendim ve bir iPhone sahibi oldum. Bu beni çok mutlu etti, teşekkür ediyorum” dedi. Mobil iletişimin renkli dünyasına adım atmaya hazırlanırken bir anda Turkcell’in sürpriziyle karşılaşan Ayşe Tekinbaş, 3G’nin kendisine uğurlu geldiğini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.