MediaCat

Rafların göz bebeği 8 kapak

Jaws’a selam gönderen Altyazı’nın Yılın Dergi Kapağı unvanını kucakladığı Yılın Dergi Kapakları seçkisinde ince eleyip sık dokuyan jüri, alışılanın dışına çıktı ve 10 yerine 8 kapak seçti.

Rafların göz bebeği 8 kapak

MediaCat’in uzun soluklu özel içerikleri arasında yer alan Yılın Dergi Kapakları seçkisi, alanlarında uzman jüri üyelerinin değerlendirmeleri ile 2017’nin en iyi 8 dergi kapağını ortaya koyuyor.

Jüri üyeleri

Her yıl olduğu gibi çeşitlilik gözetilerek oluşturulan jüri, 2017’de de alanlarında son derece etkili isimlerden oluştu. Reklam Fotoğrafçısı Beste Zeybel, Ipsos Medya ve Reklam Araştırmaları Direktörü Betül Yavuzol, Socrates Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Caner Eler, Garanti Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birimi Müdürü Elif Güvenen, Ogilvy Türkiye Ülke Başkanı Emine Çubukçu, Fox TV Sunucusu İsmail Küçükkaya, Muhabbet Kurucu Ortağı Kenan Ünsal, Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Tepeli, İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu ve NTV sunucusu Simge Fıstıkoğlu’yu bir kez daha burada anmanın ve teşekkür etmenin tam sırası.

2017'nin en iyi manşetleri
Pelin Özkan, İsmail Küçükkaya, Serdar Kuzuloğlu, Selçuk Tepeli, Beste Zeybel, Kenan Ünsal, Caner Eler, Emine Çubukçu, Elif Güvenen, Betül Yavuzol, Simge Fıstıkoğlu

Değerlendirme kriterleri

  • Gazetede manşetin ya da dergide kapağın sözlü ifade gücü ve çarpıcılığı
  • Merak uyandırması
  • Espri barındırması
  • Nefret söylemi içermemesi
  • Genel görsel ve grafik estetik

Yılın Dergi Kapağı

Altyazı

Haziran 2017

“Balthazar’dan Jaws’a, Kes’ten Torino Atı’na” Sinema Âleminin Hayvanları’nı kapağına taşıyan Altyazı, jüri tarafından yılın dergi kapağı unvanına layık görüldü.

Rafların göz bebeği 8 kapak

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.