MediaCat

2012’nin manşet ve kapakları

MediaCat, önceki yıllardan farklı olarak bu yıl Twitter’daki takipçilerinin de görüşüne başvuracak.

2012’nin manşet ve kapakları

fotoğraf: 2011 manşet ve kapakları toplantısından

 

MediaCat olarak her yıl, yılın en iyi gazete manşetlerini, dergi kapaklarını ve mizah dergisi kapaklarını, bir seçici kurul eşliğinde belirliyoruz. Bunun için bu yıl da gazeteciler, dergiciler, reklamcılar, mizahçılar, halkla ilişkiler yöneticileri, araştırmacılar, reklamveren yetkilileri ve iletişim akademisyenlerinden oluşan bir jüri oluşturduk. Yılın manşetlerini ve kapaklarını bu jüri 12 Aralık Çarşamba günü MediaCat ofisinde bir araya gelerek seçecek. Sonuçlar Ocak 2013 Almanak sayısında açıklanacak.

2012 Jürisi 

Bu yılın gazete manşetleri ve dergi kapaklarını belirleyecek olan jürimiz şu isimlerden oluşuyor (alfabetik sırayla dizilmiştir): Aytül Özkan, Demet İkiler, Ece Üner, Erdem Tolon, Ersin Karabulut, Eyüp Can, Faruk Birtek, Feride Edige, Gülben Ergen, Kaan Varnalı, Lebin Ebru Çokişler, Mehmet Altan, Mehmet Barlas, Mehmet Turgut, Mirgün Cabas, Serkan Yılmaz.

Peki okur görüşleri?

MediaCat, önceki yıllardan farklı olarak bu yıl Twitter’daki takipçilerinin de görüşüne başvuracak. Gün boyunca #yılınmanşeti  #yılındergikapağı  #yılınmizahkapağı hashtaglerine yazdığınız öneriler MediaCat jürisi tarafından değerlendirilecektir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.