2. Uluslararası Dubai Reklam Festival’i Palladium’da

Dubai Lynx ödüllerinin sahiplerini bulacağı ve bu sene ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Dubai Reklam...

08.09.2008 - 11:33 | MediaCat

Dubai Lynx ödüllerinin sahiplerini bulacağı ve bu sene ikincisi düzenlenecek olan Uluslararası Dubai Reklam Festivali 15-17 Mart 2009 tarihinde Dubai’nin Medya Şehri olan Palladium’da yapılacak. 3 gün boyunca sürecek festivalde, yaratıcı lider reklamları ödüllendirilecek.

Orta Doğu ve Kuzey Amerika, en iyi ulaslararası konuşmacılarla seminer programına dahil olacak. Festival de bir dizi güncel konuları içeren workshop’lar, genç tasarımcılar yarışması, sergiler ve bütün başvuruların gösterimi yer alacak.

İlki geçen sene düzenlenen festivale, dünyadan en yaratıcı reklamcılar katıldı.

Temsilci olmak isteyenler 4 Kasım’dan itibaren online olarak www.dubailynx.com adresinden başvuru yapabilirler. İş’leri ile başvuru yapmak isteyenler ise aynı adresten 2 Aralık’dan itibaren başvuru yapabiliyorlar. Basın, doğrudan pazarlama, açıkhava, TV/Sinema, interaktif, radyo, entegre ve medya alanında kategoriler oluşuyor.

2008 yılında birincisi yapılan festivale 700’den fazla temsilci katılmış ve 1600 katılımcı ödül seromonisin de yer almıştı. Yaklaşık 2000 başvuru incelenmiş ve 181 iş ödüllendirilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.