Bonus Card sahipleri şimdi ev sahibi oluyor

Garanti'nin en çok kazandıran ve bedavası en bol kredi kartı Bonus, kredi kartı sektöründe...

08.09.2008 - 11:47 | MediaCat

Garanti’nin en çok kazandıran ve bedavası en bol kredi kartı Bonus, kredi kartı sektöründe ilk defa uygulanacak bir kampanyayla, kart sahiplerini bu kez “ev sahibi” yapmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Elvan Bilge, kampanya kapsamında, her 10 günde 1 Bonus Card kullanıcısının ev sahibi olacağını bildirdi. Kampanyaya tüm Bonus kullanıcılarının rahatlıkla katılabilmesi ve yapılan her alışverişte ev kazanma şanslarının daha da yükselmesi için, çekiliş hakkının 50 YTL gibi düşük bir harcamaya verilmesinin planlandığı açıklandı.

Önümüzdeki günlerde başlayacak kampanyayla ilgili bilgi veren Elvan Bilge, Bonus Card’ın, en çok tercih edilen kredi kartı olmasının yanı sıra, Türkiye’nin en sevilen markaları arasında ilk sıralarda ve “lovemark” olduğunu belirtti. Hiçbir zaman ana odağı olan tüketici yararını kaybetmemesi, marka konumlandırmasında tüketiciye her zaman benzersiz fırsatlar sunması, yakın ve sıcak durması, Bonus Card’ın “lovemark” olmasının nedenleri arasında gösterildi.

Bonus Card’ı tercih edenlere teşekkür edebilmek için, geçtiğimiz yıldan bu yana “I Love Bonus” adı altında bir dizi kampanyayı hayata geçirdiklerini belirten Elvan Bilge, “Bu kapsamda geliştireceğimiz son kampanyayla, şimdi de kart sahiplerine ev armağan etmeye hazırlanıyoruz. Bonus Card sahipleri, her 10 günde bir İstanbul’da 1 ev vermeyi düşündüğümüz kampanya kapsamında, Bonus üyesi işyerlerinden yapacakları 50 YTL gibi düşük tutarlı bir alışveriş karşılığında çekilişe katılabilecek. Yaptıkları harcamanın toplamına göre kazanma şanslarını artırabilecek. Yakında başlayacak reklamlarımızla, kart sahiplerini ayrıntılı olarak bilgilendireceğiz. Gerçekleştireceğimiz kampanyayla, sektörde her zaman olduğu gibi takip edileceğimizi düşünüyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.