MediaCat

2. Reklam Sempozyumu bugün!

Etkinlikte ‘Pazarlama iletişimin güncel sorunları ve çözümleri’ başlığı altında ‘Dijital reklam standartları’ ve ‘Ürün yerleştirme’ konuları üzerinde yoğunlaşılacak.

2. Reklam Sempozyumu bugün!

2. Reklam Sempozyumu, bugün Swissotel The Bosphorus’ta yapılacak.

Etkinlikte ‘Pazarlama iletişimin güncel sorunları ve çözümleri’ başlığı altında ‘Dijital reklam standartları’ ve ‘Ürün yerleştirme’ konuları üzerinde yoğunlaşılacak.

Konusunda uzman, yerli ve yabancı konuşmacıların katkıda bulunacağı sempozyum Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetim Genel Müdürlüğü – Reklam Kurulu  işbirliğiyle, Reklamverenler Derneği, Reklamcılar Derneği ve Reklam Özdenetim Kurulu tarafından düzenleniyor.

Dijital pazarlamanın gelişimi ışığında önem kazanan dijital reklam standartları ve yeni RTÜK yasası ile gündemde öne çıkan ürün yerleştirme konuları sempozyumda yer alacak.

ICC’den Elizabeth Thomas Raynaud, WFA’dan Malte Lohan, MirriAd’in CEO’su  Mark Popkiewicz, Channel 4’ten David Charlesworth dünyadaki uygulamaları, düzenlemeleri ve başarılı örnekleri katılımcılarla paylaşacak. 

Mark Popkiewicz’in sempozyum öncesi sarf ettiği şu sözler etkinliğin mahiyetini anlamak adına çok anlamlı: "Markalı içerik özellikle de ürün yerleştirme inanılmaz bir hızla büyüyor, toplam TV gelirleri içerisindeki payının 2013 yılına dek yüzde 5’e ulaşması bekleniyor. Büyük markaların büyük ve etkili içerikle buluşması yeni ve güçlü bir araç yaratıyor. Avrupa’nın önde gelen yayıncılarının yürüttüğü araştırmalar izleyicilerin yüzde 90’ının ürün yerleştirme etkinliğini açıkça fark ettiklerini ve marka hatırlama oranlarına katkıda bulunduğunu söylüyor, bu oran kuşak reklamlarında yüzde 30 – 60 oranında yardımlı hatırlatma biçiminde seyrediyor… "

Detaylı bilgi 0212.351 55 48 no’lu telefondan ya da rvd@rvd.org.tr adresinden alınabilir.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.