MediaCat

12. MIXX Awards Türkiye’de kazananlar belli oldu

MIXX Awards Türkiye’de bu yıl 68 başvuru ödüllendirildi.

12. MIXX Awards Türkiye’de kazananlar belli oldu

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de kazananlar dün akşam Rahmi Koç Müzesi’nde Asuman Krause’nin sunuculuğunda gerçekleşen ödül töreniyle açıklandı.

Reklamların dijital mecralar ve uygulamalar üzerinden yaratıcılık, inovasyon ve performans ekseninde değerlendirildiği MIXX AWARDS Türkiye’de 21 kategorideki 619 başvuru arasından 68 başvuru ödüllendirildi. Yılın En İyisi Ödülü “Dedim Olabilir” kampanyasıyla Unilever ve Medina Turgul DDB’ye sunulurken, Sahibinden.com Özel Ödülü’nün kazananı ise “Enkanto Sihirli Dünya” kampanyasıyla Disney, Über Dijital ve Publicis Groupe Türkiye oldu.

IAB Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Akalın, “MIXX Awards Türkiye başvuruları bu sene de değerli jürimizin emekleri ve katkılarıyla büyük titizlikle incelendi. Bu yıl MIXX başvuru kriterlerinde yaptığımız kategori sınırlamasına rağmen 619 başvuruyla sektörümüzün üretkenliğinin artarak devam ettiğini gördük. Başvuran işler yaratıcılık, inovasyon ve performans başlıklarında çok katmanlı olarak değerlendirildi. Her sene başvuran işlerin çıtasının yükseldiğini görmek ve yapılan işlerin birbirlerine ilham vereceğini bilmek çok kıymetli. MIXX Başarı Öyküleri Kütüphane’mizin sektörümüz ve akademi dünyası için önemli bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz” dedi.

12. MIXX Awards Türkiye kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.