Zynga ve Enrique Iglesias işbirliği

CityVille oyuncuları, Enrique’nin Euphoria Arena’sını inşa edecek, sanatçının yeni müzik videosu “I Like How it Feels” in demosunu izleyecek, Enrique-temalı çeşitli araştırmalar yaparak sınırlı sayıda üretilen ürünleri toplayacak

30.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Bugün Enrique Iglesias ve Zynga, Enrique’nin Euphoria Turnesi kutlamaları kapsamında gerçekleştirdikleri, Enrique hayranlarını ve CityVille oyuncularını ilk defa biraraya getirecekleri işbirliklerini açıkladılar.

4 Ekim2011 Salı gününden itibaren CityVille oyuncularını ekranlarda Grammy ödüllü sanatçı “Enrique” karşılayacak. Oyuncular, Enrique’nin 22 Eylül tarihinde başlayan Euphoria Turnesi kutlamaları kapsamında, CityVille’de ilk defa oyunlarının bir parçası olarak her gün Enrique ile interaktif ilişki kurabilecekler.

Enrique Iglesias “hayranlarımla buluşmak için farklı ve yeni yollar araştırmak ve bunları hayata geçirmek beni çok heyecanlandırıyor”, “ Euphoria Turnemi Zynga’nın CityVille’ine taşımak hem bana turnemi daha geniş bir kitle ile kutlama şansı veriyor, hemde beni canlı görme şansı hayranlarıma Ephoria’nın bir parçası olma deneyimi yaşatıyor” dedi.

Zynga’nın iş geliştirme ve strateji direktörü Scott Koenigsberg, “Oyuncuların sevdikleri oyunları oynaması için yeni sebepler yaratmayı sürdüreceğimize söz verdik” “ Enrique ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu ortaklık ile onun yeni turnesi Euphoria’yı CityVille’e getirerek hayranlarına daha eğlenceli, keyif alabilecekleri bir oyun platform sunarken, hayatını (Miami), hobilerini (hız botları, uçaklar) yakından deneyimleme şansı veriyoruz” dedi.

Program, 4 Ekim tarihinde: http://apps.facebook.com/cityville/ web adresinde başlayacak. Oyuncular, katılmak için CityVille oyununda 6. Levelda veya daha yukarı seviyede olmak zorundalar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.