Zynga Lady Gaga işbirliği

Lady Gaga yeni albümü "Born this way"i Zynga'da tanıtıyor.

11.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Lady Gaga yeni albümü "Born this way"i Zynga’da tanıtıyor.

Farmville’de, yeni yaratılan Gagaville Çiftliğinde Gaga’nın henüz yayınlanmamış “Born This Way” albümünün parçalarını Clear Channel iHeartRadio işbirliği ile yayınlanıyor.

Zynga Gaga işbirliği kapsamında Rewardville’de Gaga’ya özel tasarlanmış, limitli sayıda sanal ürünler de bu işbirliği kapsamında satışa sunulacaktır

Lady Gaga ve Zynga, Gaga’nın yeni albümü “Born This Way” lansmanı için gerçekleştirmiş oldukları ortak çalışmaları kapsamında 17 Mayıs’da yayınlanacak oyun ile, Gagaville ‘i ziyaret eden oyunseverler Gaga’nın henüz yayınlanmamış şarkılarını dinleme fırsatı bulacaklar. Şarkıların yanısıra, çiftlik Gaga’nın kendi tarzında tasarlanmış.

Lady Gaga “Yeni albümünü alışılmışın dışında, daha önce gerçekleştirilmemiş bir etkinlik ile kutlamak ve hayranları ile paylaşmak istediğini ve Zynga’nın Gaga hayranları için FarmVille’de sihirli bir yer yarattığını, hayranlarının bu alanda oyun oynarken yeni çıkacak albümünün şarkılarını da ilk defa dinleyebileceklerini belirtti.

Zynga Genel Müdürü Owen Van Natta “ Oyunseverleri eğlendirmek ve şaşırtmak için yeni alanlar yaratmak için odaklandılarını belirtti, Lady Gaga ile işbirlikleri sayesinde;oyun içerisinde müziğe ayrıcalıklı erişim imkanı sunulması, mobil bir yarışma, Zynga oyun kartları satışında ücretsiz album verilmesi, Zynga oyunları içerisinde limitli ürün yaratılması gibipek çok yeni deneyim kazandıklarını da ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.