Zorlu’ya sürdürülebilirlik ödülü

Zorlu Enerji Grubu, Gökçedağ rüzgar santrali için geliştirdiği sürdürülebilir çevre uygulamaları ile Frost&Sullivan tarafından ‘‘Rekabet Stratejisinde İnovasyon Ödülü’’ne layık görüldü.

12.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Zorlu Enerji Grubu, Gökçedağ rüzgar santrali için geliştirdiği sürdürülebilir çevre uygulamaları ile Frost&Sullivan tarafından ‘Rekabet Stratejisinde İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.

Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen ödül töreninde konuşan Zorlu Enerji Genel Müdürü Arif Özozan, Gönüllü Emisyon Azaltımı piyasasında Gold Standard  ile tescil edilen Gökçedağ RES’in inşaat sürecinin her aşamasında doğaya, kültüre ve insana saygıyı ön planda tuttuklarını belirtti.

Özozan, “Projemiz için yerel halkın onayını almak bizim için oldukça önemliydi. Düzenlediğimiz eğitim ve  bilgilendirme toplantıları ile yenilenebilir enerjinin uzun vadeli faydalarını anlatarak onların projeyi benimsemesine destek olduk. Gökçedağ RES’in bugün bölgenin simgesi haline  gelmesinden enerji sektörü adına gurur duyuyoruz” dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.