Zorlu Holding ile hayallerin izinde

Holdingin herkesi hayallerinin peşine düşmeye çağırıyor.

19.01.2016 - 09:33 | MediaCat

Zorlu Holding herkesi hayallerinin peşine düşmeye çağırıyor

1953 yılında doğan ve bugün 60’ı aşkın şirketiyle beş farklı alanda faaliyet gösteren Zorlu Holding, yeni imaj kampanyasını yayınladı. Yönetmenliğini Riccardo Paoletti’nin üstlendiği, Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bade Bayazıtoğlu’nun çekimler boyunca canlı olarak çaldığı müziğiniyse Rahman Altın’ın bestelediği “Düşün/Düşle” kampanyası, Haydarpaşa Dikimhanesi ve Zorlu Performans Sanatları’nda toplam iki gün süren çekimlerle hayat buldu.

Markanın Türkiye’yi daha fazla düşlemeye ve hayallerinin peşine daha sık düşmeye çağıran reklam filmi “Düşün/Düşle”, Publicis Yorum imzası taşıyor.

Zorlu Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Aslı Alemdaroğlu, Zorlu Holding’in yeni imaj kampanyasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

Zorlu Grubu, çok büyük çapta yerli üretim yapan, ileri teknolojyi kullanarak geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’yi dünyada temsil eden bir grup. Tüm bunları, düşlerinin peşinden koşarak gerçekleştirdi. 60 yılı aşan bu hikâyenin özünde kurucularımızın kendilerine inanmış ve hayallerinin peşinden gitmiş olmalarıyatıyor.

Zorlu Holding olarak insanın düşlerinin sınırı olamayacağı fikrinden yola çıkarak bugün de Türkiye için büyük ve güçlü hayaller kuruyor ve bu hayalleri hayata geçirmek için her güne yeni ve yenilikçi bir fikirle uyanıyoruz. Küçük bir tezgahta sadece aile üyelerinin çalışarak başlattıkları çarşaf dokuma işinden bugün; elektronik ve bilgi teknolojilerinden enerjiye, gayrimenkulden madencilik ve metalürjiye kadar büyük bir yelpazeye uzanan bir şirketler grubu ortaya çıktıysa bunda elbette hayalgücünün, kendine inanmanın ve adanmışlığın payı çok büyük…

Şimdi sıra bu fark yaratan bakış açımızı tüm Türkiye’ye anlatmakta ve günlük hayatlarında düşlerinin peşinde koşmaktan vazgeçmiş insanlara ilham verebilmekte. Biz istiyoruz ki Zorlu Grubu’nun hikâyesi Türkiye’nin hikâyesi olsun.

Zorlu Holding herkesi hayallerinin peşine düşmeye çağırıyor
Zorlu Holding herkesi hayallerinin peşine düşmeye çağırıyor

KÜNYE
Reklamveren: Zorlu Holding
Reklam Ajansı: Publicis Yorum
Kreatif Direktör: Can Faga
Yaratıcı Grup: Şölen Yücel, Duygu Yegül, Begüm Arduç, Anıl Bağcık
Stratejik Planlama: Selda Sedes, Zeynep Bortaçina
Müşteri İlişkileri: Özlem Öğüt Çital, Eda Altan, Sinem Erkel
Ajans Prodüktörü: Arzu Köksal
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
Prodüktör: Berent Baytekin
Yönetmen: Riccardo Paoletti
Müzisyen: Rahman Altın

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.