ZenithOptimedia kurumsal kimliğini yeniledi

ZenithOptimedia yeni kurumsal kimliği ile 15.yılını kutluyor.

24.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın lider medya ajanslarından ZenithOptimedia yeni bir stratejik konumlandırmayı hayata geçiriyor: “Live ROI”. Bu yeniliği tüm markalarına yansıtarak grup bünyesinde bulunan Zenith, Optimedia, Moxie, Newcast, Performics, Ninah, Sponsorship Intelligence ve Scoop şirketlerinde kapsamlı ve küresel bir isim değişikliğine gidiyor.

Yeni stratejik konumlandırma kapsamında geliştirilen “Live ROI” de aynı titiz yaklaşımı koruyup, aynı zamanda   ZenithOptimedia’nın veri analizi ve atılım konularında müşterilerine yenilikçi ROI çözümlerini sunma becerisini sağlamlaştırıyor.

Yeni konumlandırmanın içerisinde Touchpoints ROI Tracker, Socialtools, Adforecast.com, Open ve Live Academy’nin olduğu son teknoloji ve birinci kalite araç ve programlamlarla desteklenen programlar bulunuyor. 

Yeni stratejik konumlandırma, dünya çapındaki 250 ofiste aynı anda hayata geçiriliyor. 2004 yılında Zenithmedia ve Optimedia’nın birleşmesinin ardından oluşturulmuş olan, “The ROI Agency” altmetni, imza niteliğindeki konumlandırma ve zirve sembolünü korurken, markanın görsel kimliği ve marka işaretini de yeniledi. Zenith ve Optimedia da ZenithOptimedia’nın kullandığı harf karakterleri, zirve sembolü, kurumsal renk paleti ve “The ROI Agency” altmetnini kullanılırken, Zenithmedia  Zenith olarak yeniden adlandırıldı.

ZenithOptimedia Türkiye CEO’su Mete Soğuksu ise konuya şu şekilde yaklaştı:  “Yeniden konumlandırmanın yarattığı fırsatı kullanarak kurumsal markamızı yurtiçi ve yurtdışında yeniden canlandırmaktayız. En hızlı büyüyen medya ajansı olarak, bu yeni kurumsal kimlik çalışması bizlere gelişimimizin yeni boyutunu müjdelerken; müşteri ve çalışanlarımıza da iletişim , planlama ve satınalma alanında her zaman ön sıralarda olacağımıza dair taahütümüzü kanıtlamaktadır.”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.