MediaCat

Zalimin tatili varsa, tatile çıkamayanın Whopper’ı var

Burger King’ten siz tatildeyken çalışan iş arkadaşlarınıza teselli hediyesi.

Zalimin tatili varsa, tatile çıkamayanın Whopper’ı var

Özellikle yaz aylarında, iş yazışmalarında görmeye alışkın olduğumuz mesajlardan biridir karşı tarafın tatilde olduğunu bildirdiği otomatik mesajlar. Hele ki uzun süredir tatile çıkmadıysanız ve bir süre daha birbirine benzer günler geçirmeye devam edecekseniz bazen içiniz burkulur, hüzünlenirsiniz.

Burger King Belçika, tatile çıkamayan mutsuz çalışanları önce iyice üzmek, ardından ise bir Whopper veya Oreo Shake ile sevindirmek amacıyla bir dijital kampanya hazırladı. Tatile çıkmaya hazırlanan çalışanları otomatik e-posta mesajlarını Whopperooo.burgerking.be/fr adresinden hazırlamaya davet eden Burger King, mesajı okuyacak olanlara bir adet Whopper veya Shake Oreo hediye etmeyi vadediyor.

3 Temmuz itibarıyla başlayan Buzzman imzalı dijital kampanyaya katılacak olanlar için bir de ufak notu var markanın: “Mesajınızı yazarken mümkün olduğunca zalim olun, ne de olsa biz arkadaşlarınızı Whopper ile sevindireceğiz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.