Yüksek Lisans başvuruları 6-9 Ağustos arasında

Tezsiz Yüksek Lisans programı için başvurular 6-9 Ağustos 2012 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Bahçelievler kampüsünden yapılabilir.

03.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Marmara Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı Tezsiz Yüksek Lisans programı için başvurular 6-9 Ağustos 2012 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Bahçelievler kampüsünden yapılabilir.

Üretim Yönetimi ve Pazarlama Tezsiz Yüksek Lisans Programında iki dönemde verilen Girişimcilik I ve Girişimcilik II dersleri Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) desteği ile yürütülüyor. TÜGİAD üyesi yöneticiler derslere konuk oluyor ve dersler kapsamında öğrencilere Girişimcilik ile ilgili projeler yaptırılıyor. Ayrıca Baymak CEO’su Dr. Murat Akdoğan II. dönemde Müzakere Yönetimi dersini yürütüyor.

Programla ilgili detaylı bilgi almak için Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Aypar Uslu ile Bahçelievler kampüsünde görüşülebilir ya da kendisine auslu@marmara.edu.tr adresinden e-posta mesajı ile ulaşılabilir. 

Ayrıca bilim dalı ve lisansüstü eğitim ile ilgili gelişmeler ve bilgiler https://twitter.com/pazarlamauretim twitter hesabı ve http://marmarauyp.wordpress.com/  blog adresinden takip edilebilir.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.