MediaCat

Y&R İstanbul’dan ABD’ye transfer

Ajansın New York ofisine üst düzey bir transfer gerçekleşti.

Y&R İstanbul’dan ABD’ye transfer

Y&R İstanbul’da CSO olarak görev yapan Bediz Eker, Y&R New York ofisine Kuzey Amerika bölgesinden sorumlu grup strateji direktörü olarak atandı. Yeni görevine 13 Kasım’da başlayacak olan Eker, beş yıldan uzun bir süredir Y&R İstanbul’da görev yapıyordu. Eker yeni pozisyonunda ajansın İş ve Teknoloji Birimi altında hizmet verdiği markalardan sorumlu olacak.

Bediz Eker kimdir?

Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Siyasal iletişim projesi Fransız Hükümeti tarafından Bourse d’Excellence ile ödüllendirilen Eker, ardından Toulouse Üniversitesi’nde İletişim Yönetimi ve İşletmeciliği yüksek lisans programına burslu olarak kabul edildi.

Reklamcılık kariyerine Paris’te, Euro RSCG Worldwide’ın Avrupa İş Geliştirme Departmanı’nda başladı. Türkiye’ye dönüp sırasıyla ALICE BBDO’da stratejik planlamacı, Alametifarika’da marka direktörü olarak çalıştıktan sonra stratejik planlama direktörü olarak tekrar ALICE BBDO’ya geri döndü. Y&R İstanbul’a stratejik planlamadan sorumlu başkan yardımcısı olarak 2012’de katıldı ve halen bu göreve devam ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.