MediaCat

Youtube sinema işine giriyor

YouTube sevimli kedilerin yada gülen bebeklerin videolarını yayınlamaktan öteye gidiyor ve büyük bir film kiralama sitesine dönüşmek için adım atıyor.

Youtube sinema işine  giriyor

YouTube sevimli kedilerin yada gülen bebeklerin videolarını yayınlamaktan öteye gidiyor ve büyük bir film kiralama sitesine dönüşmek için adım atıyor. Youtube/movies adıyla açtığı yeni sitede Hollywood ve Avrupa filmlerini kiralamaya başlıyor.

Bunun için Sony, Warner Brothers ve Universal ile anlaşan Youtube, bu anlaşma sayesinde Netflix, Apple, Amazon ve diğer film siteleriyle rekabet etme şansı sağlayacak.  Anlaşmaya göre Sony, Warner Brothers ve Universal talebe göre filmleri Youtube aracılığıyla insanların hizmetine sunacak.

Sitede Goodfellas ve Caddyshack gibi klasik filmler 2.99 dolardan gösterilirken, King’s Speech gibi daha yeni filmler 3.99 dolardan kiralanacak. Bazı filmler DVD ile aynı anda Youtube’dan kiralanabilecek.

Youtube sinema sitesine http://www.youtube.com/movies adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.