Yılın reklamcısını siz seçin!

MediaCat, Şubat 2010 sayısında yayımlanmak üzere ‘Yılın Reklam İnsanı’nı belirliyor. Siz de aşağıda sunulan 10 kişilik listeden bir isme oy vererek seçim sürecine katılabilirsiniz...

06.01.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat, Şubat 2010 sayısında yayımlanmak üzere ‘Yılın Reklam İnsanı’nı belirliyor. Siz de aşağıda sunulan 10 kişilik listeden bir isme oy vererek seçim sürecine katılabilirsiniz.

Aşağıda sunulan liste iki aşamalı bir süreçle belirlendi. İlk aşamada 19 Kasım 2009’da gerçekleştirilen, pazarlama, reklam ve medya dünyasından birçok profesyonelin katıldığı MediaCat Marketing Forum’da, katılımcılara, açık uçlu olmak üzere, ‘Sizce geçtiğimiz yıl reklam dünyasında en çok ses getiren, en başarılı çalışmalara imza atan reklam yöneticisi kim?’ sorusu yöneltildi. İkinci aşamada ise aynı soru, yine açık uçlu bir şekilde, geçtiğimiz ay (Aralık 2009) boyunca MediaCat Online kullanıcılarına yöneltildi. Nihayet bu iki yoklamada isimleri en çok anılan reklam yöneticileri dikkate alınarak aşağıdaki liste oluşturuldu.

Araştırmanın bu son aşamasında yılın reklam insanını seçmek üzere siz MediaCat Online kullanıcılarının değerli fikirlerini almak istiyoruz. Aşağıdaki isimlerden birine oy vererek oylamamıza katılabilirsiniz.

Yılın reklam insanı adayları

1. Ali Taran
2. Ayşe Bali
3. Cem Topçuoğlu
4. Cevdet Kızılay
5. Hulusi Derici
6. Karpat Polat
7. Kurtcebe Turgul
8. Ozan Varışlı
9. Serdar Erener
10. Yiğit Şardan

Anketimize sitemizin anasayfasında yer alan ‘Haftanın Anketi’ bölümünüden katılabilirsiniz…

Not: Şu anda sitemizde ‘Yılın Reklamcısı’, Yılın Pazarlama Lideri’ ve ‘Yılın Medya Lideri’ anketleri aynı anda yürütülmektedir. Anketler kullanıcılarımıza rastgele (random) bir şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle oy vermek istediğiniz anketimizi ana sayfamızda göremediğiniz takdirde, sayfayı ‘refresh’ etmenizi rica ediyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.