Yılın pazarlama liderini siz seçin!

MediaCat, Şubat 2010 sayısında yayımlanmak üzere ‘Yılın Pazarlama Lideri’ni belirliyor. Siz de aşağıda sunulan listeden bir isme oy vererek seçim sürecine katılabilirsiniz...

11.01.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat, Şubat 2010 sayısında yayımlanmak üzere ‘Yılın Pazarlama Lideri’ni belirliyor. Siz de aşağıda sunulan listeden bir isme oy vererek seçim sürecine katılabilirsiniz.

Aşağıda sunulan liste iki aşamalı bir süreçle belirlendi. İlk aşamada 19 Kasım 2009’da gerçekleştirilen, pazarlama, reklam ve medya dünyasından birçok profesyonelin katıldığı MediaCat Marketing Forum’da, katılımcılara, açık uçlu olmak üzere, ‘Sizce geçtiğimiz yıl pazarlama dünyasında en çok ses getiren, en başarılı çalışmalara imza atan pazarlama lideri kim?’ sorusu yöneltildi. İkinci aşamada aynı soru, yine açık uçlu bir şekilde, geçtiğimiz ay (Aralık 2009) boyunca MediaCat Online kullanıcılarına yöneltildi. Bu iki yoklamada isimleri en çok anılan reklam yöneticileri dikkate alınarak aşağıdaki liste oluşturuldu.

Araştırmanın bu son aşamasında ‘Yılın Pazarlama Lideri’ni seçmek üzere siz MediaCat Online kullanıcılarının değerli fikirlerini almak istiyoruz. Ana sayfamızda (sol üst köşede) bulunan anket bölümünde aşağıdaki isimlerden birine oy vererek oylamamıza katılabilirsiniz.

Yılın pazarlama lideri adayları

1. Abdullah Yeşil (UFO)
2. Ayşe Canverdi (Nestlé)
3. Deniz Aktürk Erdem (Pepsi)
4. Erem Demircan (Türk Telekom)
5. Ergun Özen (Garanti Bankası)
6. Ertan Özerdem (Digiturk)
7. Galya Molinas (Coca-Cola)
8. Hakan Ateş (Denizbank)
9. İlker Koçak (Avea)
10. Jim Zaza (Ülker)
11. Lale Saral Develioğlu (Turkcell)
12. Murat Ermert (Yapı Kredi)
13. Murat Göllü (Akbank)
14. Murat Onuk (TTNet)
15. Saffet Karpat (P&G)
16. Serpil Timuray (Vodafone)
17. Şule Şamlı (Eti)

Not: Şu anda sitemizde ‘Yılın Reklamcısı’, Yılın Pazarlama Lideri’ ve ‘Yılın Medya Lideri’ anketleri aynı anda yürütülmektedir. Anketler kullanıcılarımıza rastgele (random) bir şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle oy vermek istediğiniz anketimizi ana sayfamızda göremediğiniz takdirde, sayfayı ‘refresh’ etmenizi rica ediyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.