Yılın en yeşil projeleri

MediaCat, okurlarını da işin içine kattığı bir süreçle bu yıl ilk kez yılın yeşil projelerini seçti. Falım’ın “Sakız Ağaçlarına Sevgi Aşılıyoruz” projesi yılın en iyi yeşil projesi seçildi...

04.03.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat, okurlarını da işin içine kattığı bir süreçle bu yıl ilk kez yılın yeşil projelerini seçti. Falım’ın “Sakız Ağaçlarına Sevgi Aşılıyoruz” projesi yılın en iyi yeşil projesi seçildi.

Yılın yeşil projeleri seçilirken üç aşamalı bir süreç izlendi. İlk aşamada 19 Kasım 2009’da gerçekleştirilen, pazarlama, reklam ve medya dünyasından birçok profesyonelin katıldığı MediaCat Marketing Forum’da, katılımcılara, açık uçlu olmak üzere, ‘Sizce 2009 yılında iş dünyasında başlatılan ya da ivme kazandırılan, daha yaşanabilir bir gelecek yaratmaya yönelik en başarılı yeşil proje hangisiydi?’ sorusu yöneltildi. İkinci aşamada aynı soru, yine açık uçlu bir şekilde MediaCat Online kullanıcılarına yöneltildi. Nihayet bu iki yoklamada en çok anılan yeşil projeler dikkate alınarak 10 maddelik bir liste oluşturuldu. Bu listede yer alan projeler, MediaCat Online kullanıcıları tarafından 8–17 Şubat tarihleri arasında oylandı. Oylama sonucunda en çok oy alan proje ‘yılın yeşil projesi’ seçildi. Diğer projeler ise ‘yılın en iyi 10 yeşil projesi’ olarak birinci haricinde alfabetik olarak sıralandı.

Listede yer alan diğer projeler şunlar:

7 Bölgede 7 Orman (Koç),
81 İle 81 Orman (İş Bankası),
Çevreci Bonus (Garanti),
Dumansız Hava Sahası,
Hayata Artı (Coca-Cola),
Seyfi Solukal (Greenpeace),
Sınırsız Mavi (Yapı Kredi),
Sudaki Ayak İzimiz (Omo)
Yeşil Ekran (NTV)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.